Wśród zabawek edukacyjnych przeznaczonych dla najmłodszych na szczególną uwagę zasługują tablice manipulacyjne. Odpowiednio wykonane i dobrane do wieku maluchów skutecznie przykuwają ich uwagę, przyczyniając się do rozwoju zmysłów. Wśród produktów dostępnych w sprzedaży na uwagę zasługują tablice marki FoxyFamily.

Czym są tablice manipulacyjne?

Podstawę tablicy manipulacyjnej stanowi drewniana deska lub sklejka, do której przymocowane zostały różnego rodzaju manipulatory. Żeby zabawka skutecznie przykuwała uwagę dziecka, powinna wyróżniać się atrakcyjnym wyglądem. W sprzedaży dostępne są produkty w kształcie prostokąta lub kwadratu pomalowane na jednolity kolor. Zdecydowanie ciekawsze są jednak tablice Foxy Family, których podstawa swym wyglądem przypomina popularne i lubiane zwierzęta, takie jak żyrafy, misie, lisy, czy też słonie. 

Atrakcyjność tablicy jest też w dużym stopniu uzależniona od ilości oraz rodzaju zastosowanych elementów. Do podstawy mogą zostać zamocowane sznurówki, przyciski, koła zębate, suwaki, zatrzaski, dzwonki, rzepy, zawiasy, czy też pomponiki. Elementy powinny być dobrane w taki sposób, by angażować jak najwięcej zmysłów malucha. Kolorowe guziki rozwijają zmysł wzroku, miękkie pompony wpływają na dotyk, a dzwonki na słuch. 

Cechy produktów Foxy Family

Tablice manipulacyjne Foxy Family to produkty przeznaczone dla dzieci. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów sprawia, że produkty tej marki są trwałe i bezpieczne dla zdrowia oraz życia dzieci. Wszystkie elementy zostały zamocowane w taki sposób, by uniemożliwić ich oderwanie. Użyte przez producenta farby są pozbawione szkodliwych substancji i nie wywołują uczulenia.

Tablica manipulacyjna dla dzieci od Foxy Family to zabawka, która wyróżnia się atrakcyjnym wyglądem. Zastosowanie wielu różnorodnych elementów zapewnia maluchom długotrwałą zabawę, możliwość ciągłego odkrywania świata i zdobywania nowych umiejętności manualnych w sposób całkowicie bezpieczny i przyjazny najmłodszym.

Warto podkreślić, że Foxy Family to polska marka zajmująca się tworzeniem tablic manipulacyjnych najwyższej jakości. Oferowane produkty są efektowne wizualnie i wykonane z ogromną dbałością o szczegóły. Zastosowane kolory są stonowane i znakomicie komponują się w każdym wnętrzu. Wszystko to sprawia, że tablice tej marki zachwycają zarówno dzieci, jak i ich rodziców. Zakup tablicy manipulacyjnej Foxy Family to znakomita inwestycja w przyszłość swojego dziecka oraz jego rozwój psychiczny i manualny.